KONST / Litografier / Färglitografi 13294135
nr 1329 4135
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 94/130. Motivet: 48x80cm
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:31:38
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)